Downtown Urban Three Light Island Pendant (434-3I-BB-G559-12ME)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
405|434-3I-BB-G559-12ME
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Three Light Island Pendant by Innovations from the Downtown Urban collection in Brushed Brass finish
2 Year Finish, Lifetime Electrical
  • collection: Downtown Urban
  • designer: Bruno Marashlian
  • rooms: Kitchen, Dining Room, Office, Game Room, Dinette, Kitchenette
  • extension: 12.00in
  • number of bulbs: 3
  • max wattage: 100.00W
  • bulb type: T10
  • bulb base: Medium Base (E26)
  • light source: LED
  • dimmable: Yes
  • voltage: 120.00V