Invisiled Dim To Warm Remote Power Supply (PS-24DC-U60R-WD-SM)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
34|PS-24DC-U60R-WD-SM
Upc:
Width:
3.88 (in)
Height:
1.38 (in)
Depth:
7.69 (in)
Adding to cart… The item has been added
X
Remote Power Supply by W.A.C. Lighting from the Invisiled Dim To Warm collection in BLACK finish
5 Year
  • collection: Invisiled Dim To Warm
  • extension: 7.69in
  • rated average life: 50000
  • voltage: 120.00V
  • country of origin: China
  • notes: 60W 120-277Vac Input 24Vdc Power Supply
  • safety listing: UL, cUL
  • sub brand: WAC Lighting
  • manufacturer finish: BLACK
  • Type: LED Accessories
  • Finish: Black
  • Style: Transitional
  • status: A
  • width range: 6" & Less
  • height range: 6" & Less