Arcadia Three Light Bath Vanity (716-3W-AB-G1213-6CL)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
405|716-3W-AB-G1213-6CL
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Three Light Bath Vanity by Innovations from the Arcadia collection in Antique Brass finish
2 Year Finish, Lifetime Electrical
  • collection: Arcadia
  • designer: Bruno Marashlian
  • rooms: Bathroom
  • extension: 7.06in
  • number of bulbs: 3
  • max wattage: 100.00W
  • bulb type: ST64
  • bulb base: E26 Medium
  • light source: LED
  • dimmable: Yes
  • voltage: 120.00V