Arcadia Three Light Bath Vanity (716-3W-BK-G1213-6CL)
Sku:
405|716-3W-BK-G1213-6CL
X
Three Light Bath Vanity by Innovations from the Arcadia collection in Matte Black finish
  • rooms: Bathroom
  • extension: 7.06in
  • number of bulbs: 3
  • max wattage: 100.00W
  • dimmable: Yes
  • voltage: 120.00V