Plug-in Plug In Wall Adapter (PS-90-24VPI)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
303|PS-90-24VPI
Upc:
Width:
2.38 (in)
Height:
1.25 (in)
Depth:
6.75 (in)
Adding to cart… The item has been added
X
Plug In Wall Adapter by American Lighting from the Plug-in collection in Black finish
Plug-In 24V Dc Power Supply, 90Watts,Gst90A24 W/ 3271V86-Al
  • collection: Plug-in
  • country of origin: China
  • manufacturer finish: Black
  • Type: Fixture Accents/Parts
  • Finish: Black
  • Style: Traditional
  • status: A
  • width range: 6" & Less
  • height range: 6" & Less
  • max wattage: 90.00W