Plug-in Plug In Wall Adapter (PS-25-24VPI)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
303|PS-25-24VPI
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Plug In Wall Adapter by American Lighting from the Plug-in collection
24V Dc Plug-In Wall Adapter, 25W, 2Pole Usa Plug, Class Ii Power Unit, Dc Barrell Connection
  • collection: Plug-in
  • status: A
  • max wattage: 25.00W