Ballston One Light Wall Sconce (918-1W-BAB-G121-10RB)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
405|918-1W-BAB-G121-10RB
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
One Light Wall Sconce by Innovations from the Ballston collection in Black Antique Brass finish
2 Year Finish, Lifetime Electrical
  • collection: Ballston
  • designer: Bruno Marashlian
  • rooms: Dining Room, Bedroom, Living Room, Bathroom, Office, Game Room, Hall, Foyer
  • extension: 15.13in
  • number of bulbs: 1
  • max wattage: 100.00W
  • bulb type: ST64
  • bulb base: E26 Medium
  • light source: LED
  • voltage: 120.00V