Ballston Four Light Island Pendant (516-4I-AC-G128-10)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
405|516-4I-AC-G128-10
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Four Light Island Pendant by Innovations from the Ballston collection in Antique Copper finish
2 Year Finish, Lifetime Electrical
  • collection: Ballston
  • designer: Bruno Marashlian
  • rooms: Kitchen, Dining Room, Office, Game Room, Dinette, Kitchenette
  • extension: 10.00in
  • number of bulbs: 4
  • max wattage: 100.00W
  • bulb type: ST64
  • bulb base: Medium Base (E26)
  • light source: LED
  • dimmable: Yes
  • voltage: 120.00V