Arcadia Four Light Bath Vanity (716-4W-PN-G1213-6CL)
Sku:
405|716-4W-PN-G1213-6CL
X
Four Light Bath Vanity by Innovations from the Arcadia collection in Polished Nickel finish
  • designer: Bruno Marashlian
  • rooms: Bathroom
  • extension: 7.06in
  • number of bulbs: 4
  • max wattage: 100.00W
  • dimmable: Yes
  • voltage: 120.00V