LED-DR Driver (LED-DRJ-100-12)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
303|LED-DRJ-100-12
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Driver by American Lighting from the LED-DR collection in Black finish
Led-Drj Series 12V Dc, 100W, Non-Dimmable Led Driver W/Junction Box
  • collection: LED-DR
  • max wattage: 96.00W