Clouds Three Light Bath Bar (CLD-8463-30)
(No reviews yet) Write a Review
Shop This Collection
Sku:
102|CLD-8463-30
Adding to cart… The item has been added
X
Three Light Bath Bar by Justice Designs from the Clouds collection in Dark Bronze finish
  • collection: Clouds
  • extension: 5.50in
  • number of bulbs: 3
  • max wattage: 60.00W
  • bulb type: B13 Torpedo
  • safety listing: Damp
  • safety rating: Damp
  • manufacturer finish: Dark Bronze
  • manufacturer glass: Clouds Resin
  • status: A
  • width range: 25" - 30"
  • height range: 7" - 12"