Bollard (BOL-505-40-MCT-BR)
(No reviews yet) Write a Review
Sku:
418|BOL-505-40-MCT-BR
Upc:
Adding to cart… The item has been added
X
Bollard by Westgate in Bronze finish
40In Round Path Bollard 4.75In Dia. 15W 3Cct, Bronze
7 YEARS
  • max wattage: 15.00W
  • light output: 100.00lm
  • color temperature: 30K
  • country of origin: China
  • safety listing: ETL
  • manufacturer finish: Bronze
  • status: A
  • light output range: 600lm & less (40W equiv.)